Recenzie

Rezervačný systém, ktorý je prehľadný, rýchlo fungujúci a prispôsobený vaším potrebám. To nie je fikcia, ale reálna požiadavka, ktorú vám webová aplikácia SuperSaaS ľahko splní.

Vlastný elektronický obchod už dnes nie je žiadna rarita. Podnikanie všetkých druhov a oblastí sa presúva aj na internet a dôvera v predaj on-line sa zvyšuje. Nielen nový podnikateľ, ale aj zabehnutá firma disponujúca kamenným obchodom môže svoje zisky znásobiť predajom tovaru a služieb cez internet.

Odborníci a profesionáli z oblasti práva by mali zbystriť pozornosť. Systém Tribunal je webová aplikácia, ktorá vám automatizuje nielen evidenciu spisov, ale pridá množstvo ďalších funkcií, ktoré zjednodušia vašu každodennú prácu.

Webových aplikácií, ktoré samostatne riešia rôzne aspekty podnikateľskej činnosti, je skutočne veľa. Naopak, komplexné riešenia, ktoré môžeme smelo nazvať plnohodnotnou kanceláriou on-line, sú skôr vzácnosť. ADIOS Business Suite je práve takéto riešenie.

Fakturácia zadarmo a navždy. Také je hlavné lákadlo aplikácie iKROS, ktorá oslovuje všetkých podnikateľov vyžadujúcich kvalitný fakturačný systém on-line. Tí bezpochyby privítajú možnosť zaobstarať si ho zadarmo.