BiznisWeb Profil

Vlastný elektronický obchod už dnes nie je žiadna rarita. Podnikanie všetkých druhov a oblastí sa presúva aj na internet a dôvera v predaj on-line sa zvyšuje. Nielen nový podnikateľ, ale aj zabehnutá firma disponujúca kamenným obchodom môže svoje zisky znásobiť predajom tovaru a služieb cez internet.

>> Vyskúšaj svoj nový web alebo eshop zdarma <<

 

KEDY POTREBUJEM BIZNISWEB?

Prvotná potreba takejto služby vychádza z troch predpokladov:

- máte svoj biznis alebo obchodný nápad,

- veci radi riešite rýchlo a ľahko,

- neviete programovať.

BiznisWeb totiž ponúka veľmi jednoduchý spôsob, ako si bez znalosti programovania vytvoriť elektronický obchod vlastnoručne a presne podľa svojich predstáv. Nebudete na to potrebovať ani webového dizajnéra, programátora, hosting či grafika, bude vám stačiť základná znalosť ovládania PC a základná predstava o tom, ako by mal vyzerať výsledok. Ak už vlastníte elektronický obchod niekde inde, BiznisWeb vám pomôže s hladkým automatizovaným prenosom do nového, modernejšieho e-shopu.

 

 

AKO TO PREBIEHA

Ak ste si už istí potrebou vytvorenia webovej stránky na priamy predaj, BiznisWeb vám ponúkne 30-dňovú skúšobnú dobu balíčka Profi zadarmo a bez spisovania zmluvy (po 15 dňoch ju možno kliknutím predĺžiť o ďalších 15 dní). Stačí sa iba zaregistrovať a k tvorbe webu možno pristúpiť ihneď.

Zvolíte si doménu tretieho rádu, za ktorou bude koncovka flox.sk. Najčastejšie pôjde o názov vašej firmy alebo hlavný predmet podnikania. To znamená, že výsledok bude vyzerať takto: vasnazov.flox.sk. Rozmyslite si preto, aká doména bude pre váš biznis vhodná, a systém pre vás okamžite pri registrácii overí, či niekto iný nemal rovnaký nápad a či je doména voľná. Flox je názov systému, na ktorom bude váš obchod bežať, a keby vám nevyhovovala doména tretieho rádu zadarmo, možno si zvoliť aj doménu druhého rádu v tvare vasnazov.sk, ktorá musí byť voľná, no za takúto doménu sa platí ročný poplatok.

Následne si zvolíte šablónu, ktorá bude predstavovať dizajn webu ako celku. Netreba sa toho obávať, neskôr možno tieto šablóny meniť či náhodne generovať, ak sa vám počas tvorby bude dizajn zdať nevhodný. Ponúkaných šablón sú stovky a sú responzívne. To značí, že sa budú korektne zobrazovať aj na mobilných telefónoch a tabletoch s rôznymi veľkosťami obrazoviek.

 

Pracovná plocha v admine

 

Tvorba webu prebieha v dvoch oknách. V jednom sa vykonáva administrácia a v druhom vidíte náhľad hotového webu v aktuálnom stave. Administrácia je zameraná na vysokú intuitívnosť a maximálnu jednoduchosť. Všetko budete riadiť z dvoch menu v hornej časti obrazovky. Prvé menu je základné. Súvisí s prihlásením do administrácie a obsahuje šikovných sprievodcov pri nastavovaní webu a SEO (optimalizácia pre webové vyhľadávače). Druhé menu obsahuje už položky ako Produkty, Klienti či Dizajn, ktoré tvoria tzv. backend, v ktorom možno upravovať priamo vzhľad a obsah webu.

Pracovnú plochu administrácie tvoria bloky, ktoré možno podľa vlastných požiadaviek odoberať či pridávať. Môžu obsahovať údaje, ktoré chcete mať stále poruke, napr. štatistiku najlepších zákazníkov, údaje z Google Analytics (sledovanie návštevnosti a správania klientov) či náhľad prijatých objednávok. Hlavná štruktúra stránky sa skladá z podstránok, ktoré sa dajú upravovať separátne a na väčšiu prehľadnosť sa v administrácii zobrazujú v podobe stromovej štruktúry. Zverejnenie obchodu na internete možno počas úprav pozdržať a aktivovať až vo chvíli, keď budú vaše úpravy ukončené.

 

Náhľad vašej novej webstránky

 

 

PREČO BIZNISWEB?

Podnikanie cez internet láka množstvo ľudí. Sú s ním však spojené starosti, ktoré pomocou služieb BiznisWebu odstránite. Budete sa tak môcť venovať priamo svojej obchodnej činnosti bez rozptyľovania technickými podrobnosťami. Služba je na slovenskom trhu už 12 rokov, má vybudované renomé, a tak sa možno spoľahnúť, že technická vyspelosť BiznisWebu je na vysokej úrovni a že v prípade nejasností vám technická podpora fundovane a ochotne pomôže. Medzi poskytovanými službami nechýba ani možnosť prepojenia nového e-shopu so skladom vášho dodávateľa, čím získate ešte vyššiu automatizáciu procesu predaja.

 

Cenník produktov

 

>> Vyskúšaj svoj nový web alebo eshop zdarma <<

 

 

pre beapp.sk pripravil Peter Vnuk - ITnews.sk

Zobraziť všetky recenzie