Tribunal Profil

Odborníci a profesionáli z oblasti práva by mali zbystriť pozornosť. Systém Tribunal je webová aplikácia, ktorá vám automatizuje nielen evidenciu spisov, ale pridá množstvo ďalších funkcií, ktoré zjednodušia vašu každodennú prácu.

>> Chcem vyskúšať aplikáciu na 30 dní zdarma <<

 

PROSTREDIE A PRACOVNÁ PLOCHA

Pracovná plocha aplikácie sa zameriava na jednoduchosť a funkčnosť. V hornej časti sa nachádza menu, v ktorom možno spúšťať jednotlivé moduly systému, ako napríklad evidenciu kontaktov, kalendár udalostí, diskusie s kolegami či modul na fakturáciu.

Pracovná plocha, ktorá vás privíta po prihlásení sa do systému, zobrazuje v hornej časti ponuku konkrétnejších činností v rámci agendy, ktoré budete pravdepodobne najčastejšie používať. Každá možnosť je opatrená príslušnou grafickou ikonou, takže časom budete klikať už iba inštinktívne, čo zrýchli vašu prácu.

 

Pracovná plocha aplikácie

 

Okrem toho vás pracovná plocha bude informovať aj o najnovších príspevkoch v Obchodnom vestníku, takže Tribunal pomôže aj v udržiavaní vašej informovanosti vo sfére aktuálnej legislatívy. Pravá časť tej istej oblasti pracovnej plochy je venovaná súhrnu účtovateľných položiek a spiacim spisom. V ľavej časti nájdete evidenciu došlej pošty a štatistiky týkajúce sa množstva evidovaných spisov, celkovej hodnoty evidovaných úkonov a pracovných ciest. To je základná podoba, ktorú vám vopred pripravili tvorcovia aplikácie.

Dobrá správa je, že keby vám takáto prednastavená podoba pracovnej plochy nevyhovovala, možno ju prispôsobiť vlastným požiadavkám a zvykom. Miniaplikácie, ktoré sú vlastne položkami hlavnej ponuky menu, používateľ môže pridávať a odoberať v dvoch stĺpcoch pracovnej plochy. Možných kombinácií je množstvo, takže každý si určite vytvorí podobu pracovnej plochy ušitú presne na mieru.

 

 

FUNKCIE A MOŽNOSTI

Najdôležitejší modul aplikácie je modul na evidenciu spisov. Tu bude sídliť celá vaša evidencia, a keďže ide o webovú aplikáciu, budete ju mať vždy poruke, kdekoľvek práve ste. Bude vám na to stačiť akékoľvek zariadenie, ktoré disponuje internetovým pripojením a prevádzkuje jeden z podporovaných webových prehliadačov (čo v dnes platí prakticky pre ľubovoľný notebook, smartfón či tablet).

Systém vyhľadávania v evidencii má niekoľko základných filtrov, podľa ktorých možno hľadať ten správny spis, ako napríklad zobrazenie podľa mena klienta, protistrany, kategórie alebo stavu vybavenia spisu. Nechýba ani možnosť vyhľadania podľa zamestnanca zodpovedného za príslušný dokument.

 

Založenie nového spisu

 

Pri zakladaní nového spisu sa do evidencie zadávajú osobitné parametre každého prípadu, ktoré sú aj farebne odlíšené na vyššiu prehľadnosť. Takýmito oddelenými parametrami sú napríklad meno či názov klienta, príslušnosť k právnej oblasti alebo samo meritum prípadu, ktoré je zvýraznené červenou farbou.

Priamo k spisu možno v systéme diskutovať s kolegami, evidovať súvisiace úkony, služobné cesty alebo aj súvisiacu došlú poštu.

Práve diskutovanie s kolegami stojí za zmienku, pretože treba oceniť prepracovanosť tohto prvku. V každom spise nájdete ikony s menami a tvárami kolegov, ak na ne kliknete, otvorí sa vám možnosť četovania s nimi. Po odoslaní vašej správy oslovený kolega dostane zvukovú aj vizuálnu notifikáciu o tom, že s ním začínate diskutovať, a môže rovnakým spôsobom na vašu správu ihneď odpovedať v četovacom okne, ktoré dokonca podporuje aj emotikony.

Z tohto rýchleho spôsobu bude profitovať každá, aj menšia právnická spoločnosť, pretože týmto spôsobom možno okamžite prebrať interné dôležité fakty. Komunikácia bez súvislosti s konkrétnym spisom je možná pomocou voľby v hlavnom menu s názvom Diskusie. Tam sa dozviete aj to, ktorý kolega je práve on-line, tak ako sme zvyknutí zo sociálnych sietí.

 

 

PREČO TRIBUNAL?

Tribunal je unikátny systém, ktorý je prispôsobený na mieru spoločnostiam zaoberajúcim sa právnymi prípadmi. Navyše je jeho tvár prispôsobiteľná aj pre každého používateľa zvlášť, pričom v základnej verzii sú podporovaní štyria používatelia v rámci jednej právnickej firmy. Na začiatok možno systém vyskúšať pomocou 30-dňovej bezplatnej verzie. Ak zistíte, že Tribunal je presne to, čo ste hľadali, okrem jeho priameho zaobstarania máte dokonca možnosť získať ho aj so systémom ADIOS Business Suite, ktorý možnosti Tribunalu rozširuje o ďalšie funkcie súvisiace s podnikateľskou činnosťou. Do konca roka 2015 možno systém získať za zvýhodnenú cenu, keďže oslavuje svoje štvrté narodeniny.

 

Aktuálna akciová cena

 

>> Chcem vyskúšať aplikáciu na 30 dní zdarma <<

 

 

pre beapp.sk pripravil Peter Vnuk - ITnews.sk

Zobraziť všetky recenzie