ADIOS Business Suite Profil

Webových aplikácií, ktoré samostatne riešia rôzne aspekty podnikateľskej činnosti, je skutočne veľa. Naopak, komplexné riešenia, ktoré môžeme smelo nazvať plnohodnotnou kanceláriou on-line, sú skôr vzácnosť. ADIOS Business Suite je práve takéto riešenie.

>> Vyskúšajte si aplikáciu Adios Business Suite <<

 

PRE KOHO JE SYSTÉM URČENÝ?

Aplikáciu tvoria viaceré súčasti, z ktorých si môžete zvoliť podľa svojej oblasti podnikania. Prispôsobíte si tak kanceláriu presne vlastným požiadavkám. Jednotlivé súčasti možno ľubovoľne kombinovať, takže to svoje si tu nájdu aj univerzálnejší podnikatelia, ktorých činnosť sa nedá presne zaškatuľkovať, prípadne podnikajú vo viacerých oblastiach. Svoju virtuálnu kanceláriu si tu dokáže vytvoriť prakticky každý – od drobného živnostníka až po veľkú spoločnosť.

ADIOS je poňatý ako intranetové riešenie, zamerané na riadenie kolektívu v rámci jednej firmy alebo pracovnej skupiny. Môže ho využiť aj jeden podnikateľ, no najviac benefitov budú z možných funkcií čerpať viacerí kooperujúci používatelia. Počas registrácie si možno zvoliť zakončenie internetovej adresy firemnej virtuálnej kancelárie. Pod touto adresou sa budete vy a vaši kolegovia či zamestnanci prihlasovať do systému. Podmienkou prístupu je vytvorenie účtu ADIOS pre každého zamestnanca.

 

Pracovná plocha aplikácie

 

 

PROSTREDIE A MOŽNOSTI

Prostredie ADIOS je zamerané na maximálnu jednoduchosť a integráciu čiastkových modulov. Menu sa nachádza v hornej časti obrazovky a je prispôsobené tomu, ktoré súčasti ste si v úvodnej fáze po registrácii do systému nainštalovali. Nemusíte sa obávať zložitej inštalácie pri prvom použití, každý modul je presne opísaný, a tak budete vedieť, či ho pri svojej práci využijete, navyše ADIOS ponúka plnofunkčnú testovaciu verziu zadarmo. Budete preto môcť vyskúšať ktorúkoľvek súčasť a v praxi sa ukáže, ako presne bude vaša kancelária on-line vyzerať.

Na začiatku práce vás privíta prehľadne vytvorený úvod do používania. Dozviete sa tu napríklad, že základné podnikateľské aplikácie sa poskytujú zadarmo. Zoznam zahŕňa aplikáciu na kontakty a aplikáciu na kalendáre, ktoré môžu byť buď súkromné, alebo spoločné, synchronizované s kalendárom Googlu. Zadarmo je aj aplikácia na faktúry a napokon diskusné fóra, kde možno spoluprácu s kolegami dostať na vyššiu úroveň vďaka četovaniu a zdieľaniu diskusných fór na rôzne témy. To isto ocení každá pracovná skupina či firma s viacerými zamestnancami.

Svoju pracovnú plochu si vytvárate sami pomocou pridávania miniaplikácií, ktoré potrebujete. Zvolíte si zo zoznamu všetkých dostupných aplikácií a ukladáte si ich do dvoch stĺpcov na obrazovke. Rovnako jednoducho sa dajú jednotlivé aplikácie z plochy aj odstraňovať. Každá pracovná plocha je teda unikát prispôsobený požiadavkám svojho používateľa.

 

Nastavenia

 

Tematicky tu možno nájsť množstvo aplikácií zjednodušujúcich prácu podnikateľom, ktorých činnosť sa dá ľahko zaradiť do všeobecných kategórií. Príkladom je časť na správu fakturácie a súvisiacich vecí vrátane grafov, prehľadov a štatistík. Sú tu však aj špecifické riešenia, ktoré sa dajú využiť napríklad na projektovo orientované činnosti, e-mailový manažment a CRM, čo je správa vzťahov so zákazníkmi, napr. súvisiaci s reklamáciami alebo vernostnými programami. Svoje si tu nájdu napríklad aj právnici vďaka aplikácii Tribunal, ale aj vodcovia tímov či projektoví manažéri.

Tribunal - aplikácia pre právnikov

 

 

PREČO ADIOS BUSINESS SUITE?

Mať poruke celú svoju kanceláriu vždy a všade, to je isto predstava ideálneho stavu pre každého podnikateľa, ktorý chce využiť každú možnosť, ako vyniknúť medzi konkurenciou, a ktorý hľadá spôsoby, ako všetky procesy čo najviac zjednodušiť a automatizovať. Zároveň však ide o systém prispôsobiteľný špecifickým firemným potrebám a umožňujúci vo veľkom spolupracovať aj komunikovať s kolegami v rámci spoločnosti. Manažment projektov, úloh, aktivít a množstvo ďalšieho je v systéme ADIOS jednoduchá a intuitívna záležitosť. Najlepšie na tom všetkom je, že základné funkcie systému, ktoré budú nejednému podnikateľovi postačovať, dostanete úplne zadarmo a pripláca sa až za nadštandardné moduly. Väčšie spoločnosti s vlastnými servermi poteší aj možnosť migrovať systém do vlastnej infraštruktúry.

 

Cenník

 

>> Vyskúšajte si aplikáciu Adios Business Suite <<

 

 

pre beapp.sk pripravil Peter Vnuk - ITnews.sk

Zobraziť všetky recenzie