Cloudový ekonomický softvér Profit365

Cloudový ekonomický softvér Profit365

Profit365 je online, cloudový ekonomický softvér, do ktorého sa prihlasujete cez webový prehliadač aj cez telefón, alebo tablet, podobne ako aj do internetbankingu. Profit365 je určený pre malých a stredných podnikateľov, ktorí majú v rámci každého balíčka predplatného k dispozícii fakturáciu, skladové hospodárstvo, účtovníctvo, DPH, daňové priznania a ostatnu ekonomickú agendu na jednom mieste. Navyše viete pridať prístup neobmedzenému počtu používateľov a máte k dispozícii aj API na prepojenie Vášho e-shopu, alebo iného externého softvéru. Profit365 vyvíja a prevádzkuje slovenská softvérová spoločnosť Finecon Technologies. www.profit365.eu

Popis riešenia

Kľúčové vlastnosti
  • Faktúry, sklady, účtovníctvo, DPH, DPPO - všetko pre Vaše podnikanie na jednom mieste.
  • Zjednodušenie podnikania
  • Riadenie firmy online
  • Mobilná aplikácia pre IOS a Android
Základné info

Profit365 je online, cloudový ekonomický softvér, do ktorého sa prihlasujete cez webový prehliadač aj cez telefón, alebo tablet, podobne ako aj do internetbankingu.

Profit365 je určený pre malých a stredných podnikateľov, ktorí majú v rámci každého balíčka predplatného k dispozícii fakturáciu, skladové hospodárstvo, účtovníctvo, DPH, daňové priznania a ostatnu ekonomickú agendu na jednom mieste. Navyše viete pridať prístup neobmedzenému počtu používateľov a máte k dispozícii aj API na prepojenie Vášho e-shopu, alebo iného externého softvéru. Profit365 vyvíja a prevádzkuje slovenská softvérová spoločnosť Finecon Technologies.

Komu je určené

Živnostník, Malý podnik do 25 zamestnancov, Účtovné spoločnosti, Advokátske kancelárie

Náhľady

Špecifikácia

Jazyk Slovenský, Český, Nemecký, Anglický
Legislatíva Slovensko, Česko
Zariadenia Web, Android, Blackberry/RIM, MAC, Windows phone, Windows PC, Windows CE, Linux, iOS
Technická podpora Diskusné fórum, Online návody, FAQ, Video tutorialy, Hotline 8/5, Online podpora 8/5
Popis technickej podpory Nezadané
Kategórie Vedenie/Manažment, Analýzy, Projektové riadenie, Riadenie úloh, Reporting a prehľady, Ekonomika, Banka, Dane a DPH, Fakturácia, Finančné výkazy, Majetok, Nákup, Objednávky, Pohľadávky a záväzky, Pokladňa, Obchod, Cenníky, Cenové ponuky, Evidencia kontaktov, Katalógy, Podpora predaja, Riadenie obchodu, Komunikácia a dokumenty, Archív, Digitalizácia dokumentov, Správa a zdielanie dokumentov, Správa emailov, Sklady, EAN kódy, Inventúra, Metóda FIFO, Optimalizácia, Pohyby, Šarže a číselné rady, Rôzne, Zákaznícka podpora, Administratíva

Cena

Predplatné/Subscription

Všetky balíky Profit365 obsahujú rovnaké funkcie, rozdiel je iba v rozsahu používania, ktorý je definovaný počtom firiem a účtovných položiek. Navyše, všetky potrebné aktualizácie, alebo vylepšenia pridávané počas roka sú BEZPLATNÉ.