AGY crm

AGY crm

Evidujte svoje kontakty, vytvárajte cenové ponuky, objednávky, faktúry a plánujte v jednej aplikácii. AGYcrm je systém, ktorý Vám uľahčí riadenie vzťahov so zákazníkmi. Všetko je dostupné na jednom mieste z pohodlia kancelárie alebo priamo v teréne. Riešenie ktoré poskytujeme, je dostupné z internetu a zároveň responzívne. Užívateľské rozhranie je prispôsobené pre zobrazovanie na mobilných zariadeniach (tabletoch).

Popis riešenia

Kľúčové vlastnosti
  • Evidencia zákazníkov a kontaktov
  • Organizovanie aktivít v kalendári
  • Faktúry on-line
  • Cenové ponuky, objednávky a katalóg produktov
  • Reporty a štatistiky
  • Bezpečnosť, Zálohovanie a technická podpora
Základné info

Udržujte prehľadnú evidenciu zákazníkov, kontaktných osôb a produktov s prístupom odkiaľkoľvek. Majte prehľad o aktivitách Vašich zamestnancov a obchodných zástupcov. Plánovanie úloh a štatistické zhodnotenie obchodných výsledkov za určité obdobie je nevyhnutnosťou každého vedúceho pracovníka. AGYcrm je systém, ktorý je dôkladne zabezpečený, všetky vaše dáta zálohuje a je prístupný z prostredia internetu.

Je pre nás veľmi dôležité, aby Vaše citlivé dáta boli uložené čo najbezpečnejšie. Aplikácia preto beží v servrovej infraštuktúre, ktorú si prenajímame od spoločnosti Amazon, Inc. Táto infraštuktúra patrí k momentálne k tým najbezpečnejším a najspoľahlivenším na svete.

Komu je určené

Živnostník, Malý podnik do 25 zamestnancov, Menši stredný podnik do 100 zamestnancov, Neziskové organizácie, Účtovné spoločnosti, Verejná správa, Advokátske kancelárie

Náhľady

Aplikácia nemá nahrané žiadne obrazovky.

Špecifikácia

Jazyk Slovenský, Český
Legislatíva Slovensko, Česko
Zariadenia Web
Technická podpora Online návody, Video tutorialy, Hotline 8/5, Online podpora 8/5
Popis technickej podpory Nezadané
Kategórie Vedenie/Manažment, Riadenie úloh, Reporting a prehľady, Ekonomika, Fakturácia, Objednávky, Obchod, Automatizácia obchodu, Cenové ponuky, CRM, Evidencia kontaktov, Katalógy, Lead manažment, Plánovanie obchodu, Podpora predaja, Riadenie obchodu, Komunikácia a dokumenty, Archív, Úlohy

Video

Cena

Predplatné/Subscription

Cena je 8,90 Eur (za užívateľa/mesiac).