Scandeal Profil

Kvalitný marketing. To je správna odpoveď na väčšinu otázok o tom, čo robí niektoré firmy úspešnejšími ako iné. Nové myšlienky aj zabehnutý biznis treba zákazníkovi prezentovať, zaujať ho, odlíšiť sa od konkurencie a udržať si jeho vernosť v budúcnosti. Scandeal vám pomôže s dosiahnutím týchto cieľov pomocou vytvorenia vášho vlastného vernostného programu.

>> Vyskúšajte si aplikáciu zdarma <<

 

AKO ZAČAŤ

Aplikácia Scandeal si vyžiada po krátkej bezplatnej registrácii základné údaje o vašej firme, s ktorými bude neskôr operovať. Následne si zvolíte z nasledujúcich možností použitia:

Smartfón alebo tablet – podporované platformy sú Android, iOS, Windows Mobile a BlackBerry, takže pokryté sú všetky najznámejšie platformy.

PC s webovou kamerou – v tomto variante môžete použiť akúkoľvek webovú kameru s portom USB na pripočítavanie a čerpanie kreditov, uplatnenie okamžitých zliav alebo akcií pre svojich zákazníkov.

Webový prehliadač s USB QR čítačkou – ak vlastníte čítačku QR kódov, vaše PC poslúži opäť ako terminál na pripočítavanie a čerpanie kreditov, uplatnenie okamžitých zliav alebo akcií pre zákazníkov.

Váš zákazník bude môcť Scandeal využiť buď pomocou svojho smartfónu, tabletu, alebo vernostnej karty. Podporované sú opäť všetky najznámejšie mobilné platformy.

Náhľad do terminálu aplikácie

 

 

ČO SCANDEAL UMOŽŇUJE

V prvom rade vám okrem udržania tých súčasných zákazníkov umožní získať nových, ktorých priláka overený koncept vernostných programov a akcií. Systém je veľmi jednoduchý a po nastavení parametrov v aplikácii už iba zosnímate vernostnú kartu alebo QR kód na smartfóne kupujúceho. Spôsob uplatnenia zliav je maximálne jednoduchý a zároveň reflektuje moderné technológie.

Okrem nastavenia akcií, ktoré možno napríklad aj časovo limitovať, budete mať možnosť vytvoriť systém zbierania a uplatňovania kreditov, informovať svojich zákazníkov o akciách pomocou e-mailových kampaní. Aby ste lepšie pochopili potreby nakupujúceho, k dispozícii budete mať reporty a analýzy jeho správania. To je veľmi obľúbený a úspešný marketingový nástroj, slúžiaci na prispôsobenie ďalších akcií a zliav. Nechýba ani prepojenie na sociálne siete Facebook a Google+, zbieranie hodnotení, vybavovanie reklamácií a dokonca beacon a push notifikácie, pomocou ktorých môžete zákazníkov informovať o výhodách aj na základe ich polohy snímanej GPS.

Evidencia nových zákzníkov

 

Scandeal pamätá na všetko a možno ho prepojiť aj s vaším e-shopom, terminálom POS alebo už existujúcim vernostným programom. Aby bol klient čo najmenej obťažovaný, na využitie vášho systému nepotrebuje zdĺhavú registráciu. Stiahne si aplikáciu Scandeal, v nej si vás pridá a môže začať využívať výhody.

 

 

ROZHRANIE

Webová aplikácia stavia na jednoduchom a intuitívnom dizajne. Môžete tu nastaviť podrobné informácie o vašej spoločnosti, definovať akcie či podmienky získavania a čerpania kreditov. Takisto tu nájdete voľby na kontrolu priebehu akcií vrátane zoznamu individuálne udelených zliav, ktoré možno kupujúcemu udeliť priamo na mieste z ľubovoľného dôvodu, napríklad pri vyššej koncovej sume nákupu. Systém na správu reklamácií je takisto dobre prepracovaný a pomôže vám vniesť poriadok aj do tejto oblasti vášho podnikania. Pri voľbe položky menu s názvom Akcie dostanete okrem iného možnosť vytvárať akciové katalógy pre zákazníkov.

Náhľad do mobilnej aplikácie

 

Mobilná verzia rozhrania je takisto jednoduchá, stručná a prehľadná. Rozdiel je v tom, že webové rozhranie je viac zamerané na zber informácií a nastavovanie, mobilná aplikácia na priamu komunikáciu so zákazníkom a uplatňovanie výhod v predajni.

 

 

PREČO SCANDEAL?

Ak ste sa o Scandeal dozvedeli náhodou, teraz už pravdepodobne viete, že to bola veľmi šťastná náhoda. Nájsť aplikáciu B2C, ktorá umožňuje jednoduchú tvorbu a používanie vernostných systémov, popritom plní aj niekoľko ďalších marketingových funkcií užitočných pre biznis, a to všetko zadarmo, je takmer nemožná úloha. Vy ste to práve dokázali.

 

>> Vyskúšajte si aplikáciu zdarma <<

 

 

pre beapp.sk pripravil Peter Vnuk - ITnews.sk

Zobraziť všetky recenzie