Offeris Profil

V preplnenom podnikateľskom prostredí je vitálne dôležitou súčasťou úspechu vystavovanie cenových ponúk potenciálnemu aj stálemu klientovi. Nie vždy však ide iba o ceny. Dobrá cenová ponuka toho musí obsahovať viac a dojem, akým na zákazníka zapôsobí, môže zásadne ovplyvniť dobré meno vašej spoločnosti aj vaše zisky.

 

Aplikácia Offeris v tomto smere ponúka podnikateľom pomocnú ruku a berie si na starosť všetky aspekty dobrej cenovej ponuky. Keďže ide o webovú aplikáciu, môžete ju mať k dispozícii vždy a všade. Cenové ponuky možno vytvárať na ktoromkoľvek zariadení, na ktorom prevádzkujete webový prehliadač.

 

 

AKO OFFERIS PRACUJE

Po krátkej registrácii je pre vás vytvorený vlastný pracovný priestor, v ktorom budete operovať. Privíta vás prehľadná, graficky príťažlivá pracovná plocha, obsahujúca štatistiky vášho podnikania.

Úvodná obrazovka aplikácie Offeris

 

Pri prvom spustení však dostanete najskôr možnosť vybrať si z dvoch verzií systému:

Offeris EASY - rieši rýchle a jednoduché vytváranie cenových ponúk.

Offeris PRO – pokiaľ zvolíte túto možnosť, získate komplexný informačný systém, obohatený o ďalšie funkcie.

Vyskúšať si môžete ktorúkoľvek možnosť a prepínať medzi nimi, keďže na začiatok vám Offeris ponúkne 14-dňovú bezplatnú skúšobnú lehotu. Tá určite postačuje na úplné odskúšanie systému v praxi a na vlastnej koži.

 

 

FUNKCIE OFFERIS EASY

Základom celého systému sú prepojené moduly obchodu. V sekcii na produkty možno evidovať všetky vami ponúkané tovary a služby, ktoré následne do cenovej ponuky pridávate už iba podľa názvu. Evidencia produktov umožňuje pridávať obrázky, dokumentáciu a dokonca priraďovať pracovné úlohy súvisiace s konkrétnou položkou.

Možnosti produktu

 

Po vytvorení cenovej ponuky vám systém automaticky vytvorí pracovnú úlohu, ktorá vás upozorní, že by ste mali klientovi zatelefonovať a overiť tak jeho reakciu na vašu cenovú ponuku. Pokiaľ ponuku prijme, vygenerujete si k nej objednávku jedným kliknutím. Rovnako jednoducho si vygenerujete následne faktúru. Je tu i možnosť vytvoriť vopred zálohovú faktúru. Po uhradení pohľadávky opäť jedným kliknutím označíte faktúru ako zaplatenú. Takže všetko je komplexné, jednoduché, prehľadné a rýchle.

 

 

ČO NAVYŠE PONÚKA OFFERIS PRO?

Ak potrebujete viac funkcií, verzia PRO vám ponúkne všetko, čo dokáže EASY, a navyše napríklad evidenciu obchodných prípadov, podrobnejšie štatistiky alebo tlačové šablóny dokumentov. V module vašich zákazníkov dostanete rozšírené možnosti, kde možno prispôsobovať zobrazenie zoznamov podľa rôznych parametrov a ku každej firme si zaevidovať dohodnuté obchodné podmienky. Za zmienku určite stojí tvorba adresných štítkov, ktoré sa dajú vytlačiť na zjednodušenie obchodnej korešpondencie. Zaujímavá je aj funkcia rozposielania hromadných e-mailov, ktorá elegantne rieši oznamy pre vašich klientov, ktorými chcete osloviť viacerých či všetkých naraz.

V module na evidenciu produktov vám vyššia verzia Offeris umožní napríklad tvorbu materiálových skupín a obsahuje i funkciu cenotvorby, kde ponúka rôzne nástroje, ktoré zjednodušujú a automatizujú tvorbu cien za váš tovar a služby. Opäť sú tu i nástroje na hromadnú prácu s položkami vrátane archivácie už neplatných záznamov, ktoré však nechcete celkom vymazať.

Materiálové skupiny

 

 

Výborná je funkcia Katalóg. Tak ako v e-shopoch používateľ si vytvorí stromovú štruktúru produktov a služieb, ktorú možno napríklad vytlačiť. Takýto spôsob zjednodušuje vyhľadávanie v položkách pri tvorbe obchodných dokumentov, ako sú cenové ponuky a faktúry, ale otvára i možnosť vytvárať napríklad letáky s komplexným prehľadom vašej ponuky. Na požiadanie možno tlačové šablóny upravovať a výrobca systému vám ponúka i možnosť vytvoriť si vlastný e-shop, ktorý bude s Offerisom spolupracovať.

Systém obsahuje množstvo ďalších funkcií a možností, no najlepšie urobíte, ak ich preskúmate na vlastnej koži v jeho bezplatnej skúšobnej verzii.

 

 

PREČO OFFERIS?

Offeris je dokonalé riešenie pre každého, kto potrebuje zautomatizovať svoje podnikanie a často vytvára cenové ponuky, na ktorých je jeho biznis založený. Vďaka vyhotoveniu vo forme webovej aplikácie je systém prístupný z ktoréhokoľvek miesta, takže má jeho používateľ svoju firmu neustále „poruke“ a dokáže flexibilne a promptne reagovať na akýkoľvek podnet. Či už verzia EASY, alebo PRO, obe sú veľmi schopné nástroje, pričom verzia PRO ponúka viac podrobných funkcií za nie oveľa vyššiu cenu. Pre najnáročnejších zákazníkov je tu i možnosť vytvorenia verzie Offeris presne na mieru.

Cenník

 

 

pre beapp.sk pripravil Peter Vnuk - ITnews.sk

Zobraziť všetky recenzie